Jedinstveni identifikator prijedloga: 492242-2025
Republika Hrvatska
Sudski predmet: Ovrv-12322/2025
Općinski sud u Varaždinu
Javnobilježnički predmet: UPP/OS-Ovrv-457/2025
Javni bilježnik
Natalija Kaselj Tušek
Varaždin
Ja, javni bilježnik Natalija Kaselj Tušek, Varaždin, Franjevački trg 17, u ovršnom postupku na temelju vjerodostojne isprave koji je pokrenuo ovrhovoditelj GLOBAL MONEY EXPRESS, S.L., OIB: 63375769315, Passeig de Gracia 95, 5/1, BARCELONA, protiv ovršenika SN, OIB: [osobni identifikacijski broj], [adresa], donosim datuma 10.11.2025. sljedeće
Rješenje o obustavi ovrhe
Obustavlja se ovršni postupak na temelju vjerodostojne isprave pod poslovnim brojem UPP/OS-Ovrv- 457/2025, temeljem članka 281. stavka 8. Ovršnog zakona a u vezi čl. 6. Pravilnika o naknadi i nagradi javnih bilježnika u ovršnom postupku.
Obrazloženje
Ovrhovoditelj GLOBAL MONEY EXPRESS, S.L., OIB: 63375769315, Passeig de Gracia 95, 5/1, BARCELONA, pokrenuo je pred ovim javnim bilježnikom datuma 15.10.2025. ovršni postupak na temelju vjerodostojne isprave protiv ovršenika SN, OIB: [osobni identifikacijski broj], [adresa]. Ovrhovoditelj je u cijelosti povukao prijedlog za ovrhu. Slijedom navedenog, riješeno je kao u izreci ovog rješenja.
U Varaždinu, 10.11.2025.
Javni bilježnik
Natalija Kaselj Tušek
UPUTA O PRAVNOM LIJEKU:
Protiv ovoga rješenja dozvoljena je žalba, koja se može izjaviti u roku od 8 (osam) dana od dana primitka rješenja. Žalba se dostavlja javnom bilježniku, neposredno ili pismeno preporučenom pošiljkom, u 3 (tri) istovjetna primjerka, a o njoj odlučuje Općinski sud u Varaždinu.
DNA:
1. ovrhovoditelju